תפריט
עיצוב ותפאורה
תפאורה
מתוקים וקינוחים
מתוקים
דפוס ופורמט רחב
דפוס
עיצוב בלונים
בלונים
פירוטכניקה
פירוטכניקה
צילום ועריכה
צילום
עריכת וידאו
וידאו
אולמות אירועים
אולמות
מעצבים ואופנה
מעצבים
054-6828791 צרו קשר בוואצפ

התקשרו עכשיו054-6828791

השדרה המרכזית 15, מודיעין
אמייל | copystu@gmail.com
טלפון | 08-8666779
א’ - ה’ | 18:00 - 8:30
שישי | 11:30 - 9:30
עיצוב ותפאורה
תפאורה
מתוקים וקינוחים
קינוחים
דפוס ופורמט רחב
הדפסות
עיצוב בלונים
עיצוב בלונים
פירוטכניקה
פירוטכניקה
צילום ועריכה
צילום
עריכת וידאו
עריכת וידאו

קיר הוליווד לאירועים

רוצים להרגיש בהוליווד? עצרו הכל. רוצים להביא את הוליווד עד פתח האירוע שלכם? וואלנייטס ידאגו לעצב, להקים ולהוביל קיר הוליווד מטורף עם שטיח אדום, עמודי זהב ותאורה עבורכם. האורחים הנרגשים ימהרו לתעד את האירוע ולהצטלם בקיר הממותג על שמכם. מתאים לכנסים, חתונות וכן לבת ובר מצווה.
קיר הוליווד לאירוע החל מ
1499 ש"ח

הפקת קיר הוליווד עבור שחקן הכדורגל המיתולוגי פיני בלילי הקמה עבור חברת הנדלן הוותיקה - Inhouse בארקה תל אביב בת מצווה עבור דניאלה בפארק הירקון בנייה עיצוב והרכבה קבועה עבור קיר הוליווד לבית דפוס במודיעין כך נראים עמודי הזהב שלנו חברת הנדלן Inhouse בשעות הבוקר צילום מרוחק של קיר ההוליווד של שחקן הכדורגל פיני בלילי האירוע הראשון שלנו בשנת 2018 לחברת קו מוצר דלק בעמ

איך הכל התחיל?

לאחר 4 שנים של ניהול בית דפוס התבקשנו להדפיס תמונת ענק של ביתה של הלקוחה. בדיוק בתקופה זאת שקלנו אם אולי להרחיב את העסק ולרכוש מכונה שתגיע למימדים הללו. ובסוף החלטנו שכן, אך לצערנו מאז אותה ההדפסה לא היה לנו מספיק ביקוש לפורמט כה רחב בכדי להחזיק את המכונה. וכאן קיר ההוליווד שלנו נכנס לתמונה. לאחר שכמעט מכרנו את המכונה עשינו צעד קיצוני ופתחנו עסק להפקת קיר הוליווד לחתונה ואירועים שונים. נשמח להפיק גם עבורכם את האירוע ולהפוך אותו למהרהיב יותר.