קיר צילום לאירועים - וואלנייטס אטרקציות לאירועים

קיר צילום לאירועים

בתעשייה, ההייטק ועולם התרבות בעלי החברות ואנשי השיווק ויחצי הציבור נוהגים להשקיע המון על המיתוג בכל הפקה ואירוע הקשור לחברה. המיתוג מאוד משמעותי לצורך יצירת אינטרקציות נוספות לבין אורחי המקום לבין התאגיד. אנו, בוואלנייטס הפקות עם למעלה מ-3 שנות ניסיון בתחום עיצוב האירועים ומאות אירועים אותם הפקנו יודעים כבר שקיר צילום לאירועים הוא האטרקציה המדוברת ביותר בקרב התעשיינים וההייטק.

עבור מי הפקנו קירות צילום?

ניתן לראות בגלריית התמונות הנ"ל את ההשקות שהפקנו לחברות גדולות. דוגמת קבוצת קרסו שפנו אלינו עבור ההשקה של ניסאן ג'וק החדשה. דורון ערן שהזמין קיר הוליווד ממותג לסרט החדש שלו "בגידה" שהשיק בשנת 2021. בין היתר תוכלו למצוא מגוון הפקות גדולות וקטנות יותר, לצורך העניין חתונות, בר\בת מצווה ואפילו קיר צילום ליום הולדת.

משמעות השם ומהיכן היא הגיעה

לאטרקציה זאת יש מגוון רחב של שמות מקבילים – אמנם מקובל להגיד "קיר צילום" או אפילו "קיר הוליווד", אבל ניתן להיתקל גם ב"קיר אוסקר", "קיר ממותג" ושלל שמות נוספים שלא ניתן לספור על כף יד אחת. ההשראה נובעת מהאירועים האמריקאים וכנסי פרסי האוסקר, אשר מלאים בשטיחים אדומים, עמודי זהב וקירות ממותגים לאורך כל מתחם האירוע.

מה מקבלים וכמה זה עולה?

בהזמנה של קיר צילום ממותג לאירועים הצוות שלנו יגיע עד לפתח המתחם, יקים את הקיר באזור הרצוי בליווי של שטיח אדום ועמודי זהב לאורכו, ספוטים של תאורה וכמובן שההפקה כוללת עיצוב אישי על ידי גרפיקאי מקצועי מטעם החברה והדפסה מקצועית על שמשונית משובחת. אתם מזמינים ונשארים עם ראש שקט, כאשר הצוות שלנו מטפל לכם בכל התהליך מההתחלה ועד הסוף. המחיר לאטרקציה הינו החל מ-1,399 ₪ לקיר הקטן (2X2) ולאירועים באזור המרכז. ניתן להתרשם מגדלים ושדרוגים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *