האירוע שלכם מתקרב בצעדי ענק, ואתם חושבים כיצד תוכלו להפוך אותו לאירוע שכולם ידברו עליו? יש לא מעט אפשרויות שעומדות לרשותכם, אך אחת מהאפשרויות המובילות זה ללא ספק הזמנת קיר דונאטס לאירועים. מדובר על תוספת מיוחדת לאירוע שלכם, תוספת שכל האורחים הולכים לדבר עליה ללא הפסקה. כי בנינו, מי לא אוהב לאכול דונאטס טרי בשעת לילה מאוחרת?
זה לא באמת משנה אם האורחים שלכם בדיאטה או לא ממש אוהבים מתוק, אף אחד לא יכול לעמוד בפיתוי של קיר דונאטס לאירועים. כל אחד מהאורחים יהופנט מהקיר הצבעוני שפשוט מלא בעשרות רבות של דונאטסים מכל הסוגים ומכל המינים, כל זאת על מנת שכל אורח יאכל את הדונאטס המועדף עליו.
קיר דונאטס קטן עם 100 דונאטס
1199 ש"ח
קיר דונאטס גדול עם 150 דונאטס
1599 ש"ח
קיר דונאטס ריפיל עם 200 דונאטס
1899 ש"ח

צילום פורטרייט תמונה מלאה של קיר הדונאטס שלנו צוות ההפקה בפעולה בת מצווה לאלה רגע לפני שהקהל התנפל על קיר הדונאטס צילום אומנותי של הסופגניות הלוהטות

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים קיר דונאטס לאירועים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק בקיר דונאטס זה כמובן את סוגי הדונאטס שאותם אתם הולכים לקבל. השאיפה שלכם צריכה להיות שיהיו כמה שיותר סוגים של דונאטסים כך שהקיר יהפוך להיות צבעוני ומיוחד. כרגע שאין מבחר כל כך גדול, הקיר יהיה מאוד בנאלי והוא יאבד את כל היתרון המשמעותי שהוא יכול להוסיף לאירוע שלכם.
דבר נוסף שאסור לכם לשכוח לבדוק זה את הטריות של הדונאטסים. הרי אתם לא רוצים לתת לאורחים של קיר דונאטס לא טרי, דבר שיהפוך אותו להיות הרבה פחות אטרקטיבי ממה שהוא היה מלכתחילה. לכן תתעקשו כי הקיר שתקבלו יהיה עשיר בדונאטסים ושהם יהיו הכי טריים שרק אפשר, כך שכל אורח יוכל ליהנות מהם.

כמה דונאטסים מומלץ להזמין?

אתם צריכים לזכור כי קיר דונאטס לאירועים חייב להיות מלא על מנת שכל אורח יוכל לראות אותו ממרחק. אך הטעות הכי גדולה היא להזמין כמות קטנה של דונאטסים כך שזה לא יספיק לאורחים שמגיעים ורוצים לקחת. מהסיבה הזאת מומלץ שתיקחו תמיד קצת יותר ובמקרה הכי גרוע תיתנו לאורחים לקחת הביתה או אפילו תקפיאו. אתם צריכים להראות לאורחים שלכם כי הם הגיעו לאירוע שיש בו הכל בשפע – כי אם הם יגיעו למצב שבו חסר דונאטסים על הקיר זה ללא ספק יכול להיראות קצת רע. אנו נייעץ לכם בדיוק כמה דונאטסים מומלץ לכם להזמין בהתאם לכמות האורחים שעומדים להגיע ובהתאם לאופי של האירוע.

למה כדאי להזמין קיר דונאטס לאירועים?

לא משנה כמה תשקיעו בבחירת המנות באירוע עצמו, גולת הכותרת בכל אירוע זה הקינוחים שמגיעים בסוף. אולי אתם תתפלאו לגלות, אך יש אורחים שמחכים אך ורק לקינוחים בסוף – כי לזה הם חיכו במשך כל הערב. אז למה שתצטרכו להתפשר על הקינוחים של האולם שהם מוגבלים והרבה פחות טעימים? בסוף האורחים יצאו מאוכזבים וזה יהיה מאוד חבל. אז מה הפתרון אתם שואלים? פשוט מאוד תזמינו קיר דונאטס לאירועים. הרי מי לא אוהב דונאטס? מדובר על אחד מהקינוחים הטעימים, בטח כאשר האורחים יוכלו לבחור את הדונאטס המועדף עליהם מבין שלל אפשרויות שנמצאות על הקיר. כך כל אורח יצא מהאירוע עם תחושה טובה, ואתם כמובן תהיו עם ידכם על העליונה ותקבלו את כל המחמאות על אירוע יוצא מן הכלל.
כל הזכויות שמורות © וואלנייטס הפקות אירועים