רוצים להרגיש בהוליווד? עצרו הכל. רוצים להביא את הוליווד עד פתח האירוע שלכם? וואלנייטס ידאגו לעצב, להקים ולהוביל קיר הוליווד מטורף עם שטיח אדום, עמודי זהב ותאורה עבורכם. האורחים הנרגשים ימהרו לתעד את האירוע ולהצטלם בקיר הממותג על שמכם. מתאים לכנסים, חתונות וכן לבת ובר מצווה.

איך הכל התחיל?

לאחר 4 שנים של ניהול בית דפוס התבקשנו להדפיס תמונת ענק של ביתה של הלקוחה. בדיוק בתקופה זאת שקלנו אם אולי להרחיב את העסק ולרכוש מכונה שתגיע למימדים הללו. ובסוף החלטנו שכן, אך לצערנו מאז אותה ההדפסה לא היה לנו מספיק ביקוש לפורמט כה רחב בכדי להחזיק את המכונה. וכאן קיר ההוליווד שלנו נכנס לתמונה. לאחר שכמעט מכרנו את המכונה עשינו צעד קיצוני ופתחנו עסק להפקת קיר הוליווד לחתונה ואירועים שונים. נשמח להפיק גם עבורכם את האירוע ולהפוך אותו למהרהיב יותר.

למה דווקא וואלנייטס

לאחר ניסיון של עשרות אירועים בתחום לקחנו כמעט בכל שלב את קיר ההוליווד שלנו צעד אחד קדימה. מדובר בעמודי זהב משובחים המשמשים אולמות קולנוע גדולים בארץ. השמשונית שלנו מודפסת על ידינו ולא על ידי ספק חיצוני ולכן גם זמן ההדפסה מהיר יותר וגם ברמת הגימור המושלמת. בניגוד למתחרים מדובר בקירות טראס עשויים אלומיניום אשר שוקלים משמעותית יותר מקירות אחרים, יציבים יותר ונראים טוב יותר. אנו עסק משפחתי שעובד ביחד במשך שנים, כל לקוח מטופל על ידי מספר אנשי מקצוע בתחום עם גיבוי ותמיכה מלאה.
כל הזכויות שמורות © וואלנייטס הפקות אירועים