מיני ארטיקים לאירועים | קיאק ארטיקים החל מ-1,490 ₪

וואלנייטס בשיתוף פעולה עם מותג הארטיקים היוקרתי “פריז” משיק קיאק ייחודי לאירועים המלא במיני ארטיקים לאירועים העשויים מחומרים טבעיים, ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים. קיאק הארטיקים משייט לו ברחבת הריקודים לאחר המנה העיקרית או לפי דרישת בעל האירוע בזמן ובמקום הרצוי עבורו. הארטיקים מגיעים קפואים ומוגשים על הקיאק כאשר הוא מלא בקרח. ניתן להוסיף את פירות העונה בתוספת תשלום.

ארטיקים טבעוניים Vegan Friendly

כמו כלל מוצרי המזון אותם אנחנו משווקים לאירועים, גם הארטיקים שלנו טבעוניים, בריאים, כשרים בהשגחת הרבנות חדרה. וואלנייטס הפקות דואגים לכך שמהקינוחים שלנו כולם יזכו לטעום, ובטח באירוע שלכם. המיני ארטיקים שלנו מכילים פירות אמיתיים ומלווים אף בחתיכות פרי בחלק מהטעמים.

באיזה טעמים מקבלים את הארטיקים?

מדובר בקיאק באורך 2 מטר ולכן ניתן להגיד “יש מספיק מקום לכולם”. באירוע שלכם תקבלו לפחות 10 סוגי ארטיקים מתוך מבחר עצום: אננס, מנגו אסאי, מנגו פסיפלורה, לימונענע, פירות יער, קוקוס אוכמניות כחולות, קוקוס בננה קקאו, פינה קולדה, תות בננה, תות לימון, רימונדה, קוקוס קפה, בננה תמר, גויאבה ועוד מבחר עצום של טעמים. חלק מהטעמים מכילים חתיכות פרי. אנחנו נדאג לסמן את שמות הטעמים על הקיאק בכדי שאורחי האירוע יהנו משפע טעים של מיני ארטיקים לאירועים ולא יצטרכו להסתבך יותר מדי עם הבחירה.

אטרקציות נוספות