חיפוש
Close this search box.

דוכני מזון

מאז ועד היום אנחנו מתמחים בהקמת דוכני מזון לאירועים קטנים וגדולים כאחד כולל שירותי הגשה, הפעלה וניהול מתחמי מזון עבור אירועים פרטיים ועסקיים. ברשותנו מבחר מדהים של עמדות מזון שללא ספק יכולות לענות על כל צורך של אירוע לפי מחיר, סגנון ואופי האורחים. מארגנים אירוע בחצר\במשרד? תנו לנו לטפל לכם בכל עניין ההסעדה באמצעות אוכל טעים, חם ומהיר.

עמדות קינוחים

אם חשבתם שראיתם הכל, הכירו את עמדות הקינוחים של וואלנייס שללא ספק מגישות מבחר רחב של קינוחים ומאכלים מתוקים בשלל דרכים יצירתיות. כמו למשל קיר דונאטס מרהיב שמגיע עד אליכם לאירוע בעלות של החל מ-1,190 ₪ בלבד. תוכלו למצוא אצלנו באתר קינוחים מסביב לעולם אותם אנשי צוות יכינו לאורחים במקום.

לאיזה אירועים אנחנו מגיעים?

כלל דוכני המזון של וואלנייטס הפקות מומלצים עבור אירועים של החל מ-50 אורחים ומתאימות עבור עד 500 אורחים. כמובן שלכל כלל יש את היוצא מן הכלל ובמקרה הצורך נשמח גם להגיע לאירועים קטנים או גדולים יותר בהתאם לזמינות שלנו ורלוונטיות עבורכם. המחירים אמנם שקופים באתר אבל חשוב לציין שקיימת תוספת נסיעות עבור הפעלת דוכני מזון מחוץ לאזור המרכז בעקבות זמני עבודה ארוכים יותר ומחירי דלק גבוהים יותר. יחד עם זאת חשוב לנו לציין עבורכם, לקוחותינו היקרים – המחירים המוצגים באתר אכן כוללים את כל שירותי ההפעלה, ההובלה, ההקמה, חומרי הגלם וכמובן פירוק בסוף האירוע. מלבד כמו שאמרנו במקרים חריגים של אירועים הנמצאים במקומות מרוחקים מאיתנו או בתוספת של בקשות ייחודיות העלויות לייקר את המחיר כמו מיתוג \ שינוי התוספות או זמני העבודה של אנשי הצוות.