קיר שמפניה לאירועים - וואלנייטס אטרקציות לאירועים

קיר שמפניה לאירועים

לקוחות יקרים, קבלת הפנים מעולם לא הייתה טובה יותר. וואלנייטס הפקות ידועה בשל לקיחת השראות ממדינות בעולם והפקתם לאטרקציות מציאותיות. לאחר שכבשנו את אמריקה עם קיר דונאטס וקיר הוליווד ממותג בעיצוב אישי, המסע המרגש לצרפת לא איחר מלהגיע. תוך כדי טיול זוגי, בין הנופים, המאפים, הגבינות והמון בקבוקי שמפניה, הבנו את מקור האושר והחלטנו להשקות את כל האורחים שלכם בקבלת הפנים עם קיר שמפניה לאירועים שמביא איתו חוויה יחודית, מעוצבת ומרהיבה בטירוף.

תפריט כוסות

כמה זמן מראש צריך להזמין?

האטרקציה מאוד מבוקשת, ועומס ההזמנות שלה מאוד גבוה. לכן בכדי לשריין קיר שמפניה לאירוע שלך במינימום סיכון שהתאריך יהיה תפוס יש לנסות כמה שיותר זמן לפני האירוע. אנחנו נגלה לכם שסגרנו אירועים לעוד שנה מהיום עם אטרקציה זאת ואחרות. עם זאת, גם אם האירוע שלכם ממש בימים הקרובים שווה ומומלץ לנסות לשוחח איתנו, אי אפשר לדעת אולי התפנה או התבטל אירוע בתאריך שלכם.

כמה כוסות מכיל קיר שמפניה?

הקירות שלנו מכילים בין 60-120 כוסות שמפניה. גם אם תרצו כמות גדולה יותר ניתן ללכת על אופצית הREFIL בה כאשר שותים מהכוסות אנחנו ממלאים כוסות חדשות ודואגים שתמיד הקיר יראה מלא. אנחנו ממליצים לכם לבחור את הכמות לפי כמות המשתתפים המבוגרים בחישוב של כוס לכל אורח מבוגר. 40% לא שותים בדר"כ ו60% שותים כוס אחת או יותר. כך זה מתאזן ויש מספיק לכולם.