קיר דונאטס לאירועים - וואלנייטס אטרקציות לאירועים

הדונאטס האמריקאי המקורי נוחת באירוע שלכם, והוא מגיע טרי בטירוף, מתוק וטעים, צבעוני, טבעוני וכשר בהשגחת בד"צ בית יוסף. במילים אחרות, למה שלא יהיה קיר דונאטס באירוע שלכם? קינוח מושלם (יש האומרים – "מאנצ" לאפטר פרטי מצוין), והמחיר שלו אטרקטיבי בטירוף ביחס לאטרקציות מתוקות אחרות. מגיע עד לאירוע שלכם איש צוות מטעם וואלנייטס הפקות, ומקים קיר דונאטס עצום שבזכות קן הציור מגיע לגובה של יותר מ-2 מטר! הקיר מכיל במקביל כ-72 יח' מיני דונאטס, אך ניתן לשדרג לאופצית Refill בה איש הצוות ממלא לאורך האירוע את הדונאטס, בכדי שתמיד הוא יראה מלא. התקשרו עכשיו על מנת לוודא שאנחנו פנויים בתאריך שלכם.

הדונאטס שלנו טבעוניים Vegan Friendly

בזכות מאות ניסויים, ושיטות הכנה שונות, הדונאטס שלנו (המיוצרים על ידי חברת Mr.Donuts) מגיעים לטעם המושלם וללא כל התערבות בחומרי גלם מן החי, בנוסף לכך, הדונאטסים שלנו גם כשרים בהשגחת הרבנות בד"צ בית יוסף – הקפדנית. במילים אחרות? אין שום תירוץ למה לא לאכול את הדונאטס שלנו באירוע שלכם. ועם מיקס צבעים כלכך מהפנט שיהיה על הקיר, אי אפשר שלא להתקרב ולהתחיל לזלול.

80 יח' דונאטס

מידות ההדפסה ינתנו לאחר יצירת קשר
990
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • תפאורה הכוללת שטיח אדום & עמודי זהב
  • עיצוב גרפי מקצועי במתנה

120 יח' דונאטס

מידות ההדפסה ינתנו לאחר יצירת קשר
1,390
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • תפאורה הכוללת שטיח אדום & עמודי זהב
  • עיצוב גרפי מקצועי במתנה
מומלץ

160 יח' דונאטס

מידות ההדפסה ינתנו לאחר יצירת קשר
1,790
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • תפאורה הכוללת שטיח אדום & עמודי זהב
  • עיצוב גרפי מקצועי במתנה

כמה דונאטסים מומלץ להזמין?

קודם כל נתחיל בכך שהכל תלוי באופי האירוע וגילאי האורחים. במידה ומדובר בקינוח היחידי במתחם האירוע מומלץ להזמין לפחות 1.5 יחידות עבור כל אורח, במידה ומדובר באפטר פארטי קחו בחשבון שחלק גדול מהאורחים לא נשארים. אם מדובר בילדים שימו לב שהם אוכלים יותר דונאטס ממבוגרים ואף מנסים לטעום כמעט את כל הצבעים והטעמים. במידה ואתם מזמינים כמות גדולה תוכלו לקבל אריזות אישיות לחלוקה בסוף האירוע במידה ונשאר. במידה ותרצו לגוון ולהוסיף את בת זוגתו של קיר הדונאטס תוכלו לקבל הצעת מחיר ייחודית המשלבת קיר פרעצל לאירועים אותו גם אנחנו משווקים.

האותיות הקטנות

שלמו רק 300 ₪

את היתרה תוכלו לשלם בסוף האירוע. ניתן לשריין את התאריך בעלות 300 ₪ בביט \ פאיבוקס \ אשראי.

הובלה כלולה במחיר

האירוע נמצא בין גדרה לחדרה? ההובלה, ההקמה והפירוק בסוף האירוע כלול במחיר.

30 ₪ הנחה נוספים

נתתם לייק לדף העסקי של וואלנייטס? ציינו זאת ותקבלו כ-30 ₪ הנחה נוספים על האטרקציה.

למה כדאי להזמין קיר דונאטס לאירועים?

לא משנה כמה תשקיעו בבחירת המנות באירוע עצמו, גולת הכותרת בכל אירוע זה הקינוחים שמגיעים בסוף. אולי אתם תתפלאו לגלות, אך יש אורחים שמחכים אך ורק לקינוחים בסוף – כי לזה הם חיכו במשך כל הערב. אז למה שתצטרכו להתפשר על הקינוחים של האולם שהם מוגבלים והרבה פחות טעימים? בסוף האורחים יצאו מאוכזבים וזה יהיה מאוד חבל. אז מה הפתרון אתם שואלים? פשוט מאוד תזמינו קיר דונאטס לאירועים. הרי מי לא אוהב דונאטס? מדובר על אחד מהקינוחים הטעימים, בטח כאשר האורחים יוכלו לבחור את הדונאטס המועדף עליהם מבין שלל אפשרויות שנמצאות על הקיר. כך כל אורח יצא מהאירוע עם תחושה טובה, ואתם כמובן תהיו עם ידכם על העליונה ותקבלו את כל המחמאות על אירוע יוצא מן הכלל.