קיר פרחים לאירועים - וואלנייטס אטרקציות לאירועים

קיר פרחים לאירועים

הפקה דקורטיבית כלכך מהממת ויחודית שיכולה להיות באירוע שלכם. וואלנייטס הפקות גאים להציג קיר פרחים לאירועים שללא ספק ישדרג לכם את קבלת הפנים ואת צילומי האורחים. ניתן להתרשם ממבחר התמונות המרהיבות מתוך האירועים בהם היינו. התענוג כולו שלנו להגיע ולהפיק את קיר הפרחים הייחודי. העלויות כוללות את ההקמה בתחילת האירוע ופירוק בסוף האירוע, ניתן להוסיף הדפסה בחיתוך צורני שתיתלה על הקיר.

כמה עולה קיר פרחים לאירוע

כשמזמינים מחברה בה התחום הדקורטיבי הינו עיקר עיסוקה, ניתן להיות בעלי ראש שקט מבחינת הזמנים והיעדים. אנו ערוכים לכל תרחיש ויכולים לבצע הקמות גדולות גם בזמנים קצרים. חשוב כמובן לציין ולהדגיש, ההמלצה היא תמיד לסגור כמה שיותר זמן מראש. בכדי שיהיה מספיק זמן לעבוד על הדברים ולתכנן אותם. רציתם לדעת כמה יכול לעלות קיר פרחים לאירועים? תופתעו לגלות שהמחיר הינו אטרקטיבי במיוחד, מוצג בפניכם מחירון המציג את כל האפשרויות והמחירים של קיר פרחים.

קיר במידות 2X2 מ'

ללא תוספת מיתוג
1,490
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • בחירת צבעי הפרחים בקיר ע"י המניפה
  • תוספת מיתוג בחיתוך צורני - 590 ₪

קיר במידות 2X4 מ'

ללא תוספת מיתוג
2,590
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • בחירת צבעי הפרחים בקיר ע"י המניפה
  • תוספת מיתוג בחיתוך צורני - 590 ₪
מומלץ

קיר במידות 2X6 מ'

ללא תוספת מיתוג
3,990
  • הובלה, הרכבה ופירוק מגדרה עד חדרה
  • בחירת צבעי הפרחים בקיר ע"י המניפה
  • תוספת מיתוג בחיתוך צורני - 590 ₪

איזה פרחים ניתן לבחור?

הכירו את מניפת הצבעים המושלמת של קיר הפרחים הייחודי שלנו. ניתן לבחור את הפרחים באחד משלושת הצבעים והצורות המופיעות במניפה זאת, וכמו כן, ניתן לבחור באיזה אורך יגיע הקיר. החל מ-2 מטר ועד שישה מטרים רצופים של קיר משובח. ניתן למתג ולהוסיף לוגו או אותיות בחיתוך צורני.

לבן חופה

מיקס בייבי

פונץ' בננה

האותיות הקטנות

שלמו רק 300 ₪

את היתרה תוכלו לשלם בסוף האירוע. ניתן לשריין את התאריך בעלות 300 ₪ בביט \ פאיבוקס \ אשראי.

הובלה כלולה במחיר

האירוע נמצא בין גדרה לחדרה? ההובלה, ההקמה והפירוק בסוף האירוע כלול במחיר.

50 ₪ הנחה נוספים

נתתם לייק לדף העסקי של וואלנייטס? ציינו זאת ותקבלו כ-50 ₪ הנחה נוספים על האטרקציה.

וואלנייטס הפקות משווקים ומציעים לאירועים מבחר עצום של אטרקציות ועיצובים דקורטיביים שללא ספק משדרגים כל אירוע. ההפקה הותיקה והפופולרית ביותר שלנו הינה קיר הוליווד לאירועים – מדובר בקיר ממותג עם עיצוב והדפסה אישית ואף תפאורה הכוללת שטיח אדום, עמודי זהב ותאורת רינג מקצועית שהופכת את הקיר למכונת תמונות אינסטגרם משומנת. כמובן שכתוספת ניתן לבחור באותיות פרחים או אותיות מוארות לאירועים, עמודי חבלול, שטיח לבן שתואם בדיוק את הקיר ועוד מבחר עצום של תוספות. לא מבינים? תשאלו את אחד מאנשי הצוות שלנו והוא כבר ירכיב לכם חבילת אירוע מושלמת בהתאם לתקציב.