אטרקציות לאירועים בתל אביב

אם אתם חוגגים באזור תל אביב אירוע פרטי או עסקי, חתונה או בר\בת מצווה, ברית\ה או מסיבת עובדים אנחנו נמצאים כאן בשביל להפוך אותו למושלם. וואלנייטס הפקות בעלת ניסיון רב בהפקת אירועים ואספקה של אטרקציות לאירועים בתל אביב והסביבה עם מגוון רחב של דוכני מזון, אפשרויות הגברה ותאורה, גימיקים וקירות צילום מסוגים שונים. לפניכם קטלוג מתעדכן עם מבחר משובח של מוצרים.

דוכני מזון לאירועים בתל אביב

כל השפע שבעולם יכול להגיע אליכם לאירוע יחד עם אנשי צוות המכינים לכם מבחר משובח של מנות במקום, חם, טרי ואיכותי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דוכני מזון לאירועים בתל אביב מעבר לאטרקציות הרגילות שלנו. ואם זה לא מספיק – יש לנו לקט אטרקטיבי במיוחד של קינוחים מהעולם, החל מ-קיר דונאטס עם מתכון אמריקאי אורגינל ועד למגדלי מקרונים צרפתיים ואיך אפשר בלי וופל בלגי שמאוד קל לנחש מאיפה הוא מגיע.

קיר הוליווד, מה זה?

האטרקציה הנמכרת ביותר של וואלנייטס הפקות הינה קיר הוליווד לאירועים שהינו הכלי המושלם למיתוג של כל אירוע. הוא פופולרי במיוחד בעקבות היותו השראה אחת גדולה משדרת הכוכבים ההוליוודית בארצות הברית. אנחנו מחזיקים מגוון אטרקציות לאירועים בתל אביב אבל קיר צילום הינה תפאורה של ממש המכילה את כל האינסטרומנטים האפשריים. החל משטיח אדום, עמודי זהב עם חבלי משי אדומים, הדפס אישי הנקבע מראש עם גרפיקאי צמוד שיעבור אתכם על הויז'ן האישי שלכם, וכמובן הקמה הכוללת עמודי טראס משובחים ודומיננטיים במיוחד. ללא ספק מאטרקציה כזאת אי אפשר להתעלם בעיקר כאשר היא נמצאת בקבלת הפנים ונשארת לאורך כל האירוע.

איך סוגרים איתנו אירוע

יש לכם כבר תאריך? בכדי לספק לכם הצעת מחיר מדויקת אנחנו נבקש ממכם שלושה נתונים עיקריים: תאריך ושעות ההפעלה, סוג האירוע והמיקום בו יתרחש האירוע. מעבר למחירים המופיעים מראש באתר לפעמים יש סטיות הנובעות בעקבות מרחקים משמעותיים, זמני הפעלה ארוכים יותר מההסכמים הקבועים שלנו או תאריכים בהם תעריפי העובדים הם גבוהים יותר כמו לילות, סופ"שים, חגים וכדו'. אנחנו כאן בכדי לשריין את עצמנו עבורכם גם אם התאריך עדיין אינו סופי וגם אם עדיין לא החלטתם בדיוק באיזה כמויות אתם מעוניינים או באיזה שעות תהיינה ההפעלה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בחופשיות ולשאול כל שאלה אשר יושבת על לבכם, והצוות שלנו כבר ידאג לתת לכם את השירות הטוב ביותר.