משחקי מולטימדיה לאירועים | מ-1,490 ₪

הרבה פעמים אנחנו מחפשים דרכים יצירתיות להפעיל את הילדים, הרעיונות בדרך כלל מצוינים ואכן יצירתיים, הבלת”ם הוא שלא תמיד זה עובד. האטרקציה הזאת היא לבעלי השמחות שמחפשים את התכל’ס, ורוצים לתת פינה בה אפשר להיות בטוחים שהילדים יחגגו בה. ישחקו אחד עם השני במבחר משחקים אונליין כמו פיפא, פורטנייט וקול אוף דיוטי. אם אין לכם מושג מה השמות האלו אומרים אז אל חשש, הילדים שלכם יודעים על מה מדובר, וזה מה שחשוב.

מה מקבלים בחבילות שלנו?

כל עמדת משחקי מולטימדיה לאירועים מגיעה יחד עם 2 ג’וייסטיקים (שלטי בקרה) ובעצם מתאימה באופן טבעי לעד 2 שחקנים. כמו כן אנחנו מחברים אותה למסך ייעודי עם קונסולה מסוג פלייסטיישן 4. הדבר היחידי שאנחנו צריכים ממכם זה חיבור קרוב לחשמל בשביל שאנחנו נוכל לעשות את היתר. במקרים של משחקי שולחן אנחנו מספקים ומשכירים לכם במחיר הכולל גם את הציוד הנלווה. לדוגמה – בעמדת הסנוקר תקבלו גם סט כדורים שמור היטב ומקלות משחק, כמו שבכדורגל השולחן תקבלו כדורי משחק איתם הילדים ינסו להבקיע שערים. כשמזמינים מוואלנייטס הפקות מקבלים ראש שקט ולא צריך להתעסק בכמעט שום דבר, ככה אנחנו דוגלים בכלל האטרקציות שלנו.

מה עוד אפשר לקבל מאיתנו?

בין אם מדובר ביום הולדת או בר\בת מצווה תוכלו להיות בטוחים שנוכל לארגן עבורכם את כלל התוכן לאירוע שלכם. החל מקיר הוליווד שיפיל את כל האורחים מהרגליים על ההתחלה, שלל דוכני מזון וקינוחים שאנחנו מביאים מכל העולם וכמו כן את האטרקציות, שירותי ההגברה והתאורה וצוותי הפעלה. בגלל זה תמיד ההמלצה היא לפנות אלינו עבור כל שאלה ובקשה, יכול להיות שנוכל לסגור לכם כמה פינות במחירים משתלמים במיוחד.

האותיות הקטנות

שלמו רק 300 ₪

את היתרה תוכלו לשלם בסוף האירוע. ניתן לשריין את התאריך בעלות 300 ₪ בביט \ פאיבוקס \ אשראי.

הובלה כלולה במחיר

האירוע נמצא באזור המרכז? ההובלה, ההקמה והפירוק בסוף האירוע כלול במחיר.

50 ₪ הנחה נוספים

נתתם לייק לדף העסקי של וואלנייטס? ציינו זאת ותקבלו כ-50 ₪ הנחה נוספים על האטרקציה.

אטרקציות נוספות