מציאות מדומה לאירועים

מציאות מדומה לאירועים

נעשה שימוש נרחב במציאות מדומה באירועים וצפויה לצמוח בעתיד. מחקר שנערך לאחרונה מצא ששליש ממתכנני האירועים כבר משתמשים במציאות מדומה לאירועים שלהם. חברות כמו Marriott, Nike ואיקאה השתמשו ב-VR בקמפיינים האחרונים. מציאות מדומה לאירועים היא טכנולוגיה חדשה שרואים בתעשיות רבות. בתעשיית התיירות, מציאות מדומה מאפשרת לאנשים לבקר במקומות שמעולם לא ביקרו בהם לפני שהם בכלל עזבו את ביתם. בתעשיית הנדל”ן, מציאות מדומה מאפשרת לאנשים לדמיין את עצמם גרים בבית עוד לפני שרכשו אותו. לטכנולוגיה הזו יש מקרי שימוש שונים והיא משנה את הדרך בה אנו חיים את חיינו ומתקשרים אחד עם השני.

מהי מציאות מדומה?

מציאות מדומה היא סביבה שנוצרת על ידי מחשב שיכולה לדמות נוכחות פיזית במקומות, כמו אלה שהם אמיתיים או מדומים, וגם לאפשר למשתמש ליצור אינטראקציה עם סביבה זו. המציאות המדומה רק מתחילה להראות את הפוטנציאל האמיתי שלה. אירועים הם דוגמה מושלמת לאופן שבו ניתן להשתמש ב-VR כדי לספק חוויה חדשה לגמרי שלא ניתן לשכפל בחיים האמיתיים. היום ניתן לראות את ההתממשקות הרווחת בין מטאוורס ו-NFT לבין חווית המציאות המדומה, בה לקחו את הפלטפורמה והפכו אותה לרשת חברתית וMarketplace.

עמדה אחת

ניתן להוסיף הדפסה בתוספת תשלום
SALE
  • הובלה, הרכבה ופירוק באזור המרכז
  • ניתן להוסיף שטיח ותפאורה בתוספת 200 ₪
  • ניתן להוסיף מיתוג, החל מ-200 ₪
מומלץ

3 עמדות

ניתן להוסיף הדפסה בתוספת תשלום
SALE
  • הובלה, הרכבה ופירוק באזור המרכז
  • ניתן להוסיף שטיח ותפאורה בתוספת 200 ₪
  • ניתן להוסיף מיתוג, החל מ-200 ₪
האותיות הקטנות

שלמו רק 300 ₪

את היתרה תוכלו לשלם בסוף האירוע. ניתן לשריין את התאריך בעלות 300 ₪ בביט \ פאיבוקס \ אשראי.

הובלה כלולה במחיר

האירוע נמצא בין גדרה לחדרה? ההובלה, ההקמה והפירוק בסוף האירוע כלול במחיר.

50 ₪ הנחה נוספים

נתתם לייק לדף העסקי של וואלנייטס? ציינו זאת ותקבלו כ-50 ₪ הנחה נוספים על האטרקציה.

למה דווקא מציאות מדומה?

מציאות מדומה היא טכנולוגיה המאפשרת לך לחוות אירוע כאילו היית שם, על ידי השקעת המשתמש בסביבה חיה של 360 מעלות. זה יכול לשמש ליצירת סביבות מציאותיות, כגון לאירועים. מציאות מדומה אינה מוגבלת רק למשחקי וידאו. יש לו יישומים מעשיים רבים ושונים והוא כבר נמצא בשימוש בתחומים כמו טיפול בחינוך ושיקום, תעשיות שיווק ובידור, ואפילו תיירות. סביבת ה-VR תמלא תפקיד מרכזי בעתיד של שיווק וקידום אירועים בכך שהיא תעניק לצרכנים חוויה סוחפת המעודדת מעורבות ומספקת מידע רלוונטי על האירוע.

אטרקציות נוספות