חיפוש
Close this search box.

לפני הכל, נעים מאוד אני שובל-נועם!

מגיעים לכל חלקי הארץ

עם רזומה רב על המפה הגאוגרפית של ישראל. אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, סיפקנו כבר שירותים ביערות בצפון הארץ, עלינו עשרות קומות בבניינים באזור המרכז וכמובן שכבר הרכבנו חופת במבוק במצפה רמון ובמדברים בדרום הארץ.

הובלה ופירוק לכל האטרקציות

עם מגוון כלים ורכבים מסחריים, אנו לא מטריחים את הלקוחות שלנו וללא ספק מספקים שירותי הובלה, הקמה ופירוק לכל האטרקציות והשירותים שלנו. לא תצטרכו להתעסק כמעט בשום דבר. שילמתם? קיבלתם עד למקום האירוע.

ייעוץ חינם בכל שעות הפעילות

אנו זמינים לבנות לכם הצעות מחיר בהתאמה אישית, לארגן עבורכם אטרקציות ושירותים בלתי שגרתיים וכמובן כאן לכל שאלה ובקשה. במשך שנות הפעילות שלנו עשינו והפקנו אירועים עם מאות בקשות מיוחדות.

ניסיון רב באירועים עסקיים

מותגי אופנה ואיפור יוקרתיים, חברות ביטוח, תעופה ובריאות וכמובן חברות הייטק ותעשייה בבניינים הנחשבים בתל אביב. ממתגים עבורכם את כל האטרקציות בהתאמה אישית. הלוגו שלכם יופיע על האטרקציות והמוצרים שלנו.

בטיחות מלאה בעבודה

אנו מקפידים על אמצעי בטיחות מתקדמים ביותר ועבודות בטיחותיות במיוחד. צוות מיומן שדואג לכל הפרטים הקטנים בכל הקמה ואטרקציה שמסופקת באירוע שלכם. עוד בתמונות תוכלו לצפות בציוד הדומיננטי שלנו ביחס לשוק.

תנאי תשלום נוחים

אנחנו לא רק ספקים לאירועים, אנחנו שחקני נשמה. עושים את עבודתנו מהלב ומבינים את רצונותיהם של כלל לקוחותינו. תשלום סמלי אנחנו לוקחים במועד שריון התאריך, לאחר מכן אנחנו גובים את היתרה ביום המועד ואף ללקוחות עסקיים בשוטף + 30.

צפו בסרטוני התדמית

איזה דרך עברנו אתכם ! זכינו ללוות כלכך הרבה אירועים ממגזרים שונים. התחלנו את הדרך שלנו עם קיר דונאטס קטן והיום אנחנו יכולים להגיד בגאווה שהספקנו להכיר את כל מתחמי האירועים הקיימים במדינתו היפה. החל מהקמות של קיר הוליווד להשקות של ענקי הרכב כמו Mclaren, Nissan Juke, אופנועי Aprilia ו-B.M.W. עד לחברות הייטק ותעשייה, וכמובן ספקים לאירועים פרטיים החל מבר\בת מצווה, בריתות וימי הולדת ועד לחתונות סופר מרגשות ! כל זה קורה באמצעות סל האטרקציות שלנו שנחשב לייחודי ביותר, והסטנדרטים הגבוהים שלנו בקו דוכני המזון ושירותי המיתוג פורצי הדרך.

אנחנו מגיעים לכל אירוע נרגשים כאילו מדובר באירוע שלנו. עבורנו לקוחותינו הם הראשונים בסדרי העדיפויות שלנו, ידוע לנו שיש לנו רק צ'אנס אחד ואנחנו נותנים את הנשמה ומגיעים לקצה היכולת שלנו בכל אירוע מחדש.
שובל דודיק
מייסד