מי אנחנו - וואלנייטס

הכירו את וואלנייטס הפקות אירועים

אבל לפני הכל... קצת תמונות !

מגיעים לכל חלקי הארץ

עם רזומה רב על המפה הגאוגרפית של ישראל. אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, סיפקנו כבר שירותים ביערות בצפון הארץ, עלינו עשרות קומות בבניינים באזור המרכז וכמובן שכבר הרכבנו חופת במבוק במצפה רמון ובמדברים בדרום הארץ.

הובלה ופירוק לכל האטרקציות

עם מגוון כלים ורכבים מסחריים, אנו לא מטריחים את הלקוחות שלנו וללא ספק מספקים שירותי הובלה, הקמה ופירוק לכל האטרקציות והשירותים שלנו. לא תצטרכו להתעסק כמעט בשום דבר. שילמתם? קיבלתם עד למקום האירוע.

ייעוץ חינם בכל שעות הפעילות

אנו זמינים לבנות לכם הצעות מחיר בהתאמה אישית, לארגן עבורכם אטרקציות ושירותים בלתי שגרתיים וכמובן כאן לכל שאלה ובקשה. במשך שנות הפעילות שלנו עשינו והפקנו אירועים עם מאות בקשות מיוחדות.

ניסיון רב באירועים עסקיים

מותגי אופנה ואיפור יוקרתיים, חברות ביטוח, תעופה ובריאות וכמובן חברות הייטק ותעשייה בבניינים הנחשבים בתל אביב. ממתגים עבורכם את כל האטרקציות בהתאמה אישית. הלוגו שלכם יופיע על האטרקציות והמוצרים שלנו.

בטיחות מלאה בעבודה

אנו מקפידים על אמצעי בטיחות מתקדמים ביותר ועבודות בטיחותיות במיוחד. צוות מיומן שדואג לכל הפרטים הקטנים בכל הקמה ואטרקציה שמסופקת באירוע שלכם. עוד בתמונות תוכלו לצפות בציוד הדומיננטי שלנו ביחס לשוק.

ביטוח קורונה לכל לקוחותינו

ביטלתם את האירוע מכורח הנסיבות? המקדמה חוזרת אליכם. אנו לא גובים שום סכום על עבודה שלא ביצענו. מלבד חומרי גלם, מוצרי דפוס שכבר הודפסו וגרפיקות שהתבצעו, בהנחה והיו, לא תשלמו מעבר לכך שום סכום.

צפו בסרטוני התדמית

ההשקות הגדולות בישראל והקרנות בכורה בסינימטק ובתי קולנוע שכבר ביקרתם בהם. עשרות קירות צילום ומגוון הקמות לאירועים פרטיים ועסקיים. בהן הפופולרי ביותר הינו קיר הוליווד לאירועים.

הלקוחות שלנו הם בסדר העדיפויות הראשוני שלנו, גם לפני שסגרו עסקה. אנחנו כאן לשרת ולתת מענה הולם ויצירתי לכל לקוח ועד קצה היכולת שלנו. החוויה המשותפת עם הלקוח חשובה לנו מכל.
שובל דודיק
מייסד