עמדת צילום 360 לאירועים | 2,690 ₪ בלבד

בכל שנה ענף האטרקציות מגלה מוצר חדש שתופס בצורה יוצאת מן הכלל, עולם האירועים מלא בחידושים ברמה היום-יומית אבל יחד עם זאת, מגיעים מוצרים ונעלמים כאילו לא היו, אבל לעיתים נדירות מגיעות לארץ הקודש אטרקציות שאי אפשר להתעלם מהם, ולא קל לשכוח. בהם ההיצע לפעמים נמוך יותר מהביקוש, ממש כמו שפרצו בשנת 2018 בלוקי עץ לאירועים, אז תכירו את החלוץ החדש, עמדת צילום 360 שפורץ ממש יחד עם עמדות העץ המהודרות ומתחרה בהם ראש בראש.

360 מעלות? איך זה בעצם עובד?

האורחים עולים על במה (שאותה אגב ניתן למתג עם לוגו החברה, או שמות בעלי השמחה וכדו’), לאחר מכן מסילה מסתובבת מצלמת את האורח בכ-360 מעלות ומתעדת אותו, לאחר שהסשן נגמר הסרטון מגיע ישר לטאבלט של המפעיל, והורח יוכל לבחור כיצד לקבל אותו ולאיזה מס’ טלפון. היופי הוא שתוכלו למתג את את הסרטון עצמו וכך להשאיר זיכרון נוסף מהאירוע שלכם. הזמינו עכשיו עמדת צילום 360 מעלות ותגרמו האורחים שלכם להישאר עם פה פעור.

אפשר גם להוסיף תפאורה

אם אתם רוצים לקחת את העמדה צעד אחד קדימה תוכלו גם להזמין מוואלנייטס הפקות חבילת תפאורה מטורפת הכוללת שטיחים אדומים או בצבעים לבחירתכם, עמודים כסופים או מוזהבים ולקינוח קיר הוליווד מטורף ברוחב של 4 מטרים עם הדפסה בהתאמה אישית אותה יבצע אחד מהגרפיקאים המקצועיים בחברה ויגרום לאירוע שלכם להיות הכי יוקרתי, הכי ממותג והכי נוצר זכרונות. אנחנו נשמח אם תפנו אלינו עבור כל שאלה בכדי שנוכל לייעץ ולתת לכם פתרונות מרשימים עבור כל ויז’ן שיש לכם בראש.

אטרקציות נוספות