חיפוש
Close this search box.

איך לפרסם ספקים לאירועים

קיימים בענף האירועים עשרות ספקי אטרקציות המשווקים כל אחד מהם מבחר גדול של מוצרים שחוזרים על עצמם. הדרך היחידה לבלוט ולמכור את המוצרים שלכם היא לבלוט ולהיות מעל כולם. כשהלקוחות צריכים את אחד המוצרים שלכם עליכם לדאוג שאתם תהיו השיחה הראשונה שלהם. בעידן הנוכחי מומלץ לעשות את זה דרך פרסום יעיל באינטסגרם, פייסבוק, גוגל ופלטפורמות חברתיות נוספות. אך כאשר קיימת פלטפורמה הנמצאת בכל הרשתות במקומות הראשונים ויכולה לצרף אתכם אליה כספקים – אתם יכולים לחסוך המון זמן וכסף בזכות פרסום ייעיל וממוקד מתמיד.

חבילות פרסום לעסקים

ספקי אטרקציות בוואלנייטס

חברת האירועים שלנו מייצגת עשרות ספקי אטרקציות מכל רחבי הארץ ובכל הסקטורים האפשריים בענף. בזכות כמות הגולשים הקבועה שיש אצלנו באתר אנחנו יכולים להבטיח פניות לכלל ספקינו ושירות מקצועי עבור לקוחותינו. מטרתנו המרכזית היא לרכז את כל השירותים האפשריים לכל אירוע בין אם פרטי, עסקי, חתונה או אירוע חברה. כל בעל שמחה שמעוניין לקבל שירות אוטומטית מופנה לאחד מסוכני המכירות ואנשי השירות המקצועיים שלנו, לאחר מכן אנחנו מתאמים בין הספקים לבין הלקוחות. רשת האתרים של וואלנייטס הפקות מכילה למעלה מ-50,000 גולשים בשנה, ולמעלה מ-3,000 שיחות טלפון\פניות.

המחירים אינם כוללים מע”מ, תהליך העבודה מתבצע על בסיס תשלום מראש של כל חודש בחודשו. המחירים עלולים להשתנות בכל עת וללא הודעה מוקדמת.