חופת במבוק להשכרה | החל מ-1,190 ₪ בלבד

חופת במבוק להשכרה

מתחתנים ולא יודעים עדיין מאיפה להתחיל? כמובן שלפני הכל הדבר החשוב ביותר הוא ארגון החופה. וואלנייטס הפקות דואגת להגיע לכל מקום בארץ ולהקים בכל מתחם חופת במבוק מרהיבה להשכרה הכוללת פירוק והרכבה על ידי צוות העובדים המקצועי. החופה כוללת עיצוב המלווה בפרחים יבשים, וילונות לבנים, שטיחים לבנים וניתן בתוספת תשלום גם להוסיף כיסא כלה שמעוצב בקפידה ופרודוקטים דקורטיביים נוספים שיהפכו את החופה שלכם למקום הנעים ביותר להתחתן בו.

מחירים ומפרטים

בסיסית

חופה ללא עיצוב
2000
1,200 כולל הקמה ופירוק
  •  

מתקדמת

חופה & עיצוב חופה
2500
1,800 כולל הקמה ופירוק
  •  

מה כלול במחיר של החופות שלנו?

המחיר כולל הגעה על ידי שני אנשי צוות מטעמינו לאירוע שלכם. הרכבת חופת הבמבוק והעיצוב שלה, פירוק בתום השימוש בחופה. אנחנו מבטיחים לכם עיצוב קפדני, מרשים ומבטיח, שיספק לכם חוויה מרגשת, אותנטית ונעימה. החופה מרווחת ומציעה תחושת נוחות וביתיות המאפשרת שהייה מהנה. אנחנו דואגים לחופה, אתם דואגים להתחתן.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים?

יש מספר דברים שחשוב מאוד לעבור עליהם, אנו בעלי ניסיון של שנים בתחום האירועים ושמענו המון חוויות לא נעימות מלקוחות שהגיעו אלינו לחוויה מתקנת. הדבר הראשון שחשוב לוודא באופן סופי הוא השינוע, זאת אומרת ההרכבה והפירוק של החופה. קיימים ספקים רבים שלא שמעדיפים שלא לצאת מהבית. לעומת זאת – המחיר שלנו הינו קולקטיבי לכל התושבים מגדרה עד חדרה. נמצאים במקום מרוחק? נבקש השתתפות מינימילית בלבד של תוספת נסיעות וזמני עבודה. הדבר השני הוא העיצוב, חופה מדגם זה קיימת אצל ספקים רבים שהעדיפו לנפח את סל האטרקציות שלהם. עם זאת, לא כולם דוגלים בעיצוב מבטיח ויש גם רבים שמשכירים את החופה ללא עיצוב כלל. אנחנו מספקים לכם את החבילה המלאה ומלווים אתכם לאורך הדרך. אין אותיות קטנות ואין חסרונות. כל החבילה כמובן מוצעת במחיר שווה לכל נפש ומתאימה לכל כיס.

איך אפשר לשדרג חופת במבוק?

בכדי להעשיר את העיצוב הבוהו-שיק הפופולרי יש מגוון רחב של אפשרויות ותוספות לחופת במבוק להשכרה. אנחנו ממליצים לסוגרים להוסיף אוהל במבוק טיפי המושלם כעיצוב משלים. המוצר מומלץ גם להצעות נישואין ייחודיות אך פופולרי מאוד בחתונות בתור עיצוב דקורטיבי. ניתן לקבל הנחה על שני האטרקציות לסוגרים יחדיו.

אטרקציות נוספות