עמדת התרעננות לחתונה | ערכת התרעננות מ-590 ₪

קיר התרעננות החדשני של וואלנייטס הפקות מאפשר לכם למקסם את הגיינת האורחים, אנו מגיעים עם זוג קירות מעוצבים ומקימים אותם בשירותי הגברים והנשים. עמדת ההתרעננות מכילה את כל מה שצריך בשביל לשמור על הגיינה ומראה מושלם. החל מדאודורנטים ובשמים, מסטיקים וקיסמים וכו’.

מה כוללת עמדת התרעננות לחתונה?

פשוט כל מה שצריך בשביל לגרום לאורחים להרגיש הכי יפים ונקיים שיש. דאודורנטים ובשמים, מסטיקים, מנטוסים, קיסמים, מסרקים וקרמים, תכשירי שיער, פינצטות ופצירות. ועוד מגוון כלים שימושיים משתנים בין המינים. הכל מגיע בקיר התרעננות מעוצב המכיל מידוף וסלסלאות יופי מקושטות.

זוג ערכות MALE & FAMALE

עם כל מה שצריך, ערכה לכל שירותים
590
  • שני ערכות מעוצבות ומלאות בכל טוב
  • קיים במלאי, ניתן להזמין ולאסוף
  • תוספת משלוח בעלות 50 ₪ לאזור המרכז
Popular

לאיזה אירוע מתאימה עמדת התרעננות?

העמדה שלנו מתאימה ומשרתת את כל סוגי האירועים. עם זאת היא רלוונטית בעיקר לחתונות, בהם יש עדיפות עליונה לאורחי האירוע להיראות בשיא בדרך כלל. עם זאת, אנחנו נמצאים בעשרות אירועים מסוגים שונים ואחרים. בנוסף לכל, וואלנייטס הפקות משכירה את העמדות שלה באופן קבוע לחברות הייטק לטווחי זמן ארוכים במידת הצורך. כאשר חברה רוצה לשפר את מראה השירותים ואת ההיצע שלה, היא פונה לוואלנייטס הפקות, ואנו מתחזקים את העמדות באופן שוטף ברחבי הארץ.

רעיונות מקוריים לחתונה

אם חשבתם שזה נגמר כאן אז אתם טועים, מכיוון שיצירת תוכן לאירועים ולחתונות הינה המשימה השוטפת שלנו לאורך כל שנות הפעילות של וואלנייטס הפקות. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך להציץ בקטלוג ובאתר האינטרנט שלנו על מנת לגלות קונספטים חדשים, עמדות צילום יחודיות ואפילו חותמת לחתונה שללא ספק יכולה להיות מושלמת לברכות לאורחים או אפילו לרחבת הריקודים. אנחנו מזמינים אתכם למתג את כל הנושאים באירוע שלכם באמצעות וואלנייטס הפקות עם מיטב הגרפיקאים והאומנים שלנו.

אטרקציות נוספות