אוהל במבוק | אוהל טיפי להצעות נישואין - וואלנייטס אטרקציות לאירועים

השכרת אוהל במבוק

הערכה המושלמת להצעות נישואין או תוספת מדהימה לחופת במבוק. אוהל טיפי משגע עשוי במבוק, אותנטי וייחודי מבית וואלנייטס הפקות אירועים. ניתן להזמין בהשכרה באיסוף עצמי וניתן להזמין שירותי הובלה, הקמה ופירוק. בנוסף לכך ניתן להוסיף שטיחים עשויים בדי שיפון, עיצוב מקרמה ייחודי, סט מלא להצעות נישואין וכמובן את חופת הבמבוק שלנו שתואמת את אותם הבמבוקים וכך ליצור אווירת בוהו שיק מושלמת.

למה צריך אוהל במבוק?

האוהל מתאים להצעות נישואין בסגנון של בוהו-שיק, חתונות להם יש גם חופת במבוק וכמובן עיצוב אירועים כלליים בסגנון של ג'ונגל וטבע. אוהל במבוק הינו מוצר משלים לעיצוב אירועים ופופולרי מאוד כיום.

כמה עולה להשכיר חופת במבוק?

קיימים משתנים עיקריים המשפיעים על המחיר של חופת במבוק להשכרה. הדבר הראשון הוא – האם אתם מעוניינים באיסוף עצמי או בשירות הבלה והקמה של המוצר? השאלה השנייה היא האם בנוסף למוצר זה התעניינתם במוצרים נוספים מבית וואלנייטס הפקות? במידה וכן המחיר הינו זול יותר עבור שני האטרקציות. מסיבה פשוטה שזול לנו יותר (פר אטרקציה) להגיע אליכם עם מספר שירותים ואטרקציות לאירועים. אך לצורך התשובה נתן דוגמה – מחיר של חופת במבוק להשכרה באיסוף עצמי הינו בעלות של כ-500 ₪ בלבד.

דברו איתנו בוואצפ
x